Onze club


Onze missie

Met turnkring "KKT Moed en Kracht vzw" willen wij zowel jongeren als volwassen actief, op een kwaliteitsvolle manier, laten kennis maken met de turnsport. Voor jongeren die iets meer willen, bieden wij ook nog tumbling en beloftes aan.

M.a.w.: iedereen komt aan bod! 


Q4gym-label

We zijn trotse houder van het Q4Gymlabel.

Q4Gym is een online kwaliteitsinstrument ontwikkeld door de Gymnastiekfederatie Vlaanderen met de steun van Sport Vlaanderen om de werking van de jeugdclubs te ondersteunen en naar een hoger niveau te brengen.


Bestuur

Voorzitter:                 Vera Verrycken

Secretaris:                 Anneleen Mortier

Penningmeester:     Melissa Put

Bestuurslid:               Saskia Jansen

Bestuurslid:              Astrid Janssens

 


Trainers

Onze turnlessen wordt gegeven door volgende enthousiaste trainers:

Trainers

Email

Gsm-nummer


Anouschka Houion

anouschka.huion@hotmail.com 0473/64.01.09

Astrid Janssens

astrid-janssens@hotmail.com 0473/42.68.15

Aurélie Vrijders

aurelie.vrijders@gmail.com 0493/77.41.30

Hans Poppe

hanspoppe@hotmail.com 0477/67.82.25

Kevin van Driel

kevin.yarod.v3l@gmail.com 0472/79.09.06

Lise Pepermans

lise.pepermans@hotmail.com 0477/06.44.21

Sanae Touzli

sanaetouzli@hotmail.com 0488/39.40.56

Vera Verrycken

vera.verrycken@hotmail.com 0478/23.15.60

Victor Vanspauwen

vanspauwen.victor@gmail.com 0476/66.97.26

Vincent Smits

vincent.smits2@gmail.com 0491/73.16.10

Yves Verreycken

yves.verreycken@gmail.com 0477/13.87.83

Zij worden ondersteund door volgende hulptrainers en aspiranten:

Hulptrainers: Iris Calluy, Lotte Pepermans, Maysame Belmahi, Katia Van Lier en Maité Van der Auwera

Aspiranten: Eva De Weerdt, Lore Croux, Jorunn Mol en Arden Mol

Neem een kijkje op onze facebookpagina. Ook hierop worden alle nieuwtjes gepost zodat iedereen steeds up-to-date is.


 

 

KKT Moed en Kracht Mechelen vzw is aangesloten bij de overkoepelende gymnastiekfederatie Gymfed. Hierdoor ontvangt elk turnlid een Gymfed-lidkaart. Deze geeft je tal van korting op activiteiten, workshops, gymkampen,... Daarnaast ontvang je het More than Gym-E-magazine digitaal en het More than Gym-doeboek.